نشانه گذاری: مثال تراز تصویر

در
دسته بندی ها: نشانه گذاری

به تراز تصویر خوش آمدید! بهترین راه برای نشان دادن جریان و جریان گزینه های مختلف موقعیت یابی تصویر ، قرار دادن آنها در میان اقیانوس کلمات است. یک دست و پنجه نرم را بگیرید و شروع کنیم.

در مورد موضوع تراز ، لازم به ذکر است که کاربران می توانند از بین گزینه های موجود استفاده کنند NoneLeftRight, و Center. علاوه بر این ، آنها همچنین گزینه ها را دریافت می کنند از ThumbnailMediumLarge و Fullsize.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تصویر بالا اتفاق می افتد برای centered.

“لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.”

بقیه این پاراگراف به دلیل دیدن متن بسته شده در اطراف تصویر 150×150 پر می شود ، یعنی left aligned.

همانطور که می بینید باید فضایی در بالا ، پایین و سمت راست تصویر باشد. متن نباید روی تصویر خزنده باشد. خزیدن درست نیست. تصاویر به اتاق تنفس نیز احتیاج دارند. بگذارید آنها مثل شما کلمات صحبت کنند. به آنها اجازه دهید بدون هیچ مشکلی از متن ، کارهای خود را انجام دهند. در حدود یک جمله دیگر در اینجا ، خواهیم دید که متن در یک انتقال بدون درز از سمت راست تصویر به سمت پایین تصویر حرکت می کند. . بگذارید آنها مثل شما کلمات صحبت کنند. به آنها اجازه دهید بدون هیچ مشکلی از متن ، کارهای خود را انجام دهند. در حدود یک جمله دیگر در اینجا ، خواهیم دید که متن در یک انتقال بدون درز از سمت راست تصویر به سمت پایین تصویر حرکت می کند. باز هم ، اجازه می دهم انجام این کار کمرنگ باشد. ماموریت انجام شد!

و اکنون برای یک تصویر خیلی بزرگ. آن را نیز داردno alignment.

تصویر فوق ، اگرچه 1200px پهن است ، اما نباید از ناحیه محتوا سرریز شود. باید بدون هیچگونه آشکاری در جریان محتوا باقی بماند.

و اکنون ما قصد داریم چیزها را به سمت آن تغییر دهیمright align. A باید فضای بالا ، زیر و سمت چپ تصویر کافی باشد. فقط اونجا رو نگاه کن … هی پسر! راهی برای صعود به آن سمت راست. من اهمیتی نمی دهم که تصویر سمت راست می گوید ، عالی به نظر می رسد. به دیگران اجازه ندهید که متفاوت بگویند.

فقط در اینجا ، باید مشاهده کنید که متن شروع به پیچیدن زیر تصویر تراز وسط کرده و به خوبی تنظیم می کند. هنوز هم باید اتاق زیادی وجود داشته باشد و همه چیز باید زیبا نشسته باشد. بله … دقیقاً همینطور هیچ وقت احساس درست بودن نمی کرد.

و درست وقتی فکر کردید که ما تمام شده ایم ، دوباره آنها را با زیرنویس ها انجام خواهیم داد!

تصویر بالا اتفاق می افتد centered. این عنوان همچنین پیوندی در آن دارد ، فقط برای دیدن اینکه آیا این کاری بد بو انجام می دهد یا خیر.

و این یک بسته بندی است ، یو! شما از آبهای متلاطم همسویی جان سالم به در بردید. دستاورد تراز تصویر قفل شد!